Następne Poprzednie

Poznaj nowy smak życia!

Przekonaj się, że czasem niewiele trzeba, by życie stało się lepsze - wystarczy wprowadzić drobne zmiany w diecie!

Dieta odgrywa bardzo ważną rolę w życiu człowieka. Dostarczając organizmowi odpowiednich składników odżywczych, prawidłowo się rozwijamy i funkcjonujemy. Dlatego tak ważne jest, aby zwracać uwagę na to, co i jak się je.

Więcej

Zapraszamy na pomiar składu ciała!

Analizator IOI-353 firmy Jawon Medical pozwala na pomiar składu ciała podstawowych parametrów takich jak m.in. masa ciała, zawartość tkanki tłuszczowej, zawartość beztłuszczowej masy ciała, procentowy udział wody, wskaźnik BMI, zawartość wisceralnej (brzusznej) tkanki tłuszczowej, zawartość minerałów, określenie typu sylwetki, określenie wieku metabolicznego.

Więcej

Dla firm

Oferujemy ocenę jakościową i ilościową menu restauracji i innych placówek.

Oferta dotyczy właścicieli restauracji, sali bankietowych oraz osób zarządzających placówkami zbiorowego żywienia.

W związku ze zwiększającą się świadomością znaczenia zdrowego odżywiania w życiu człowieka, rośnie zainteresowanie konsumentów wartością odżywczą potraw dostępnych w menu.

Szkolenia i warsztaty.

Oferta skierowana jest do:

-firm, które chcą uświadamiać swoich pracowników o znaczeniu zdrowego odżywiania, korygować ich błędy żywieniowe oraz dawać kompleksowe rozwiązania problemów dotyczących sposobu żywienia w pracy

-nauczycieli, uczniów, wychowanków i rodziców przedszkoli, szkół oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych w celu uświadomienia ale także urozmaicenia programu edukacyjnego

-kobiet planujących dzieci, ciężarnych i karmiących(w ramach zajęć szkoły rodzenia lub innych organizacji)