Następne Poprzednie

Poznaj nowy smak życia!

Przekonaj się, że czasem niewiele trzeba, by życie stało się lepsze - wystarczy wprowadzić drobne zmiany w diecie!

Dieta odgrywa bardzo ważną rolę w życiu człowieka. Dostarczając organizmowi odpowiednich składników odżywczych, prawidłowo się rozwijamy i funkcjonujemy. Dlatego tak ważne jest, aby zwracać uwagę na to, co i jak się je.

Więcej

Zapraszamy na pomiar składu ciała!

Analizator IOI-353 firmy Jawon Medical pozwala na pomiar składu ciała podstawowych parametrów takich jak m.in. masa ciała, zawartość tkanki tłuszczowej, zawartość beztłuszczowej masy ciała, procentowy udział wody, wskaźnik BMI, zawartość wisceralnej (brzusznej) tkanki tłuszczowej, zawartość minerałów, określenie typu sylwetki, określenie wieku metabolicznego.

Więcej

GENODIET-dieta zgodna z kodem genetycznym

GenoDiet to narzędzie pozwalające stworzyć spersonalizowany plan żywieniowy na podstawia różnorodnych informacji zapisanych w kodzie genetycznym.

Test składa się z trzech modułów:

-SLIM- identyfikuje różne warianty kodu genetycznego, które wpływają na indywidualną zdolność metabolizmu tłuszczu i węglowodanów. Jest największym sprzymierzeńcem w osiągnięciu i utrzymaniu odpowiedniej dla naszego organizmu masy ciała, ale również do zapobiegania chorobom: cukrzycy typu 2 czy miażdżycy.

-HEALTH- analizuje warianty genetyczne ważnych procesów metabolicznych organizmu i umożliwia optymalizację osobistego programu odżywiania. Dostarcza wiedzy niezbędnej do właściwego komponowania składników i prowadzenia stylu życia odpowiedniego do naszego genotypu. Korzystnie wpływa na podniesienie poziomu odporności organizmu a tym samym zapobiega chorobom lub pomaga w walce z nimi.

-SENSOR- identyfikuje warianty genów odpowiedzialnych za nadwrażliwość i nietolerancje pokarmową o podłożu genetycznym, która trwa całe życie. Ignorowanie przez dłuższy czas wrażliwości może stać się powodem wielu problemów zdrowotnych.

Test wykonywany jest u dzieci, młodzieży, osób dorosłych i starszych na podstawie pobranej próbki wymazu z jamy ustnej.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o teście GenoDiet skontaktuj się z nami:

dietetyk@dietmed.ostroleka.pl

tel. 888 661 887