Następne Poprzednie

Poznaj nowy smak życia!

Przekonaj się, że czasem niewiele trzeba, by życie stało się lepsze - wystarczy wprowadzić drobne zmiany w diecie!

Dieta odgrywa bardzo ważną rolę w życiu człowieka. Dostarczając organizmowi odpowiednich składników odżywczych, prawidłowo się rozwijamy i funkcjonujemy. Dlatego tak ważne jest, aby zwracać uwagę na to, co i jak się je.

Więcej

Zapraszamy na pomiar składu ciała!

Analizator IOI-353 firmy Jawon Medical pozwala na pomiar składu ciała podstawowych parametrów takich jak m.in. masa ciała, zawartość tkanki tłuszczowej, zawartość beztłuszczowej masy ciała, procentowy udział wody, wskaźnik BMI, zawartość wisceralnej (brzusznej) tkanki tłuszczowej, zawartość minerałów, określenie typu sylwetki, określenie wieku metabolicznego.

Więcej

Oferta

Usługi dietetyczne kierujemy do osób pragnących poprawić stan swojego zdrowia poprzez korzyści płynące z racjonalnego odżywiania się. Diety, które powstają w naszej poradni tworzone są indywidualnie, ponieważ wiemy że każdy człowiek jest inny, niepowtarzalny, a potrzeby i upodobania żywieniowe ludzi różnią się od siebie.

Zajmujemy się:
- nadwagą i otyłością
- schorzeniami przewodu pokarmowego
- nadciśnieniem tętniczym
- podwyższonym poziomem cholesterolu
- chorobą wieńcową i miażdżycową
- cukrzycą
- chorobami nerek
- chorobami nowotworowymi
- alergiami i nietolerancjami pokarmowymi
- niedoborami pokarmowymi

Ponadto prowadzimy poradnictwo żywieniowe dla:
- dzieci i młodzieży
- osób w wieku podeszłym
- kobiet ciężarnych, karmiących oraz przygotowujących się do ciąży
- osób pragnących poprawić swój stan zdrowia i samopoczucia

Pierwsza konsultacja to zapoznanie pacjenta podczas przyjaznej rozmowy, stanowiącej wstęp do naszej współpracy. W trakcie pierwszego spotkania, które przeprowadzimy dokładny wywiad zdrowotny i żywieniowy, aby dokładnie poznać pacjenta i sprostać jego wymaganiom. W trakcie spotkania ustalimy cele, oszacujemy czas ich osiągnięcia i podejmiemy decyzję o wyborze najdogodniejszej formy dalszych działań.

Podczas spotkania poznasz swój aktualny skład ciała. Analiza składu ciała zostanie wykonana na najnowocześniejszym, certyfikowanym medycznie analizatorze Jawon Medical IOI-353. Ponadto dowiesz się, jakie jest Twoje zapotrzebowanie energetyczne, jak bezboleśnie wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe oraz jakie obrać działania, aby osiągnąć wspólnie ustalony cel.

Dla nas ważne jest, aby każdy pacjent otrzymał odpowiednie wsparcie i motywację, a zdrowe nawyki żywieniowe pozostały na zawsze.

Analiza składu ciała za pomocą bioimpedancji jest nieinwazyjna i bezpieczna, a wyniki podawane są z dużą dokładnością.

Po analizie będziesz wiedzieć ile masz:
-tkanki tłuszczowej całkowitej
-tkanki tłuszczowej w brzuchu
-masy mięśniowej
-wody
-masy kostnej

Poznasz swoje:
-zapotrzebowanie energetyczne (kcal/dobę)/tempo metabolizmu
-wiek metaboliczny
-BMI
-masę ciała przy której Twój organizm będzie funkcjonował najlepiej

Program żywieniowy: Po około 4 dniach od pierwszej konsultacji otrzymasz drogą mailową swój program żywieniowy. Będzie ona zawierać odpowiednio zbilansowane dzienne jadłospisy z dokładnie rozpisanymi produktami i łatwymi, szybkimi przepisami. Dieta będzie dostosowana do Twojego zapotrzebowania energetycznego odczytanego z analizatora, a także do Twojego stylu życia, preferencji żywieniowych, aktywności fizycznej oraz stanu zdrowia. Potrawy zaproponowane w diecie są smaczne i dopasowane do Twoich możliwości kulinarnych oraz czasowych.

Wizyty kontrolne: Na wizycie kontrolnej będziemy sprawdzać efektywności zastosowanego programu oraz ustalać tok dalszych działań. Spotkania te są także niesamowicie istotne w procesie pozytywnego wzmacniania, motywowania i wspierania Cię na drodze do celu. Spotkania te mają też przesłanie edukacyjne, abyś mógł/a odpowiednio zatroszczyć się o siebie. Z nami przekonasz się, że odpowiednio dobrane żywienie nie tylko poprawia Twój wygląd, ale też samopoczucie, nastrój i zdrowie. Jest także proste i bardzo smaczne.