Następne Poprzednie

Poznaj nowy smak życia!

Przekonaj się, że czasem niewiele trzeba, by życie stało się lepsze - wystarczy wprowadzić drobne zmiany w diecie!

Dieta odgrywa bardzo ważną rolę w życiu człowieka. Dostarczając organizmowi odpowiednich składników odżywczych, prawidłowo się rozwijamy i funkcjonujemy. Dlatego tak ważne jest, aby zwracać uwagę na to, co i jak się je.

Więcej

Zapraszamy na pomiar składu ciała!

Analizator IOI-353 firmy Jawon Medical pozwala na pomiar składu ciała podstawowych parametrów takich jak m.in. masa ciała, zawartość tkanki tłuszczowej, zawartość beztłuszczowej masy ciała, procentowy udział wody, wskaźnik BMI, zawartość wisceralnej (brzusznej) tkanki tłuszczowej, zawartość minerałów, określenie typu sylwetki, określenie wieku metabolicznego.

Więcej

Witamy

 


Borykasz się z problemem nadwagi? Złym samopoczuciem? Chcesz zacząć zdrowo żyć? A może nie wiesz jak odżywiać się, planując dziecko, w trakcie ciąży lub karmienia? Możemy Ci w tym pomóc. Dietetyk pomoże skomponować indywidualnie dobrany dla Ciebie jadłospis. Zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie już dziś!

 

Nasi dietetycy to osoby otwarte, wykształcone i doświadczone, które chętnie poszerzają swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach, aby zapewnić jak najwyższą jakość obsługi pacjenta.


W Poradni Dietetycznej DietMed zajmujemy się poradnictwem żywieniowym, układaniem jadłospisów oraz dietoprofilaktyką i dietoterapią chorób.

 


 

Zarezerwuj termin

Zadzwoń i zapisz się na wizytę w dogodnym dla siebie terminie. Tel. 888-661-887.

Przed wizytą

Zapoznaj się z przydatnymi informacjami, aby lepiej przygotować się do pierwszej wizyty.

DietMed na Facebooku

Dołącz do nas na Facebooku, bądź na bieżąco z najświeższymi prmocjami i informacjami.