Następne Poprzednie

Poznaj nowy smak życia!

Przekonaj się, że czasem niewiele trzeba, by życie stało się lepsze - wystarczy wprowadzić drobne zmiany w diecie!

Dieta odgrywa bardzo ważną rolę w życiu człowieka. Dostarczając organizmowi odpowiednich składników odżywczych, prawidłowo się rozwijamy i funkcjonujemy. Dlatego tak ważne jest, aby zwracać uwagę na to, co i jak się je.

Więcej

Zapraszamy na pomiar składu ciała!

Analizator IOI-353 firmy Jawon Medical pozwala na pomiar składu ciała podstawowych parametrów takich jak m.in. masa ciała, zawartość tkanki tłuszczowej, zawartość beztłuszczowej masy ciała, procentowy udział wody, wskaźnik BMI, zawartość wisceralnej (brzusznej) tkanki tłuszczowej, zawartość minerałów, określenie typu sylwetki, określenie wieku metabolicznego.

Więcej

O nas

W swoich działaniach stawiamy na zdrowy tryb życia, bez dodatkowych suplementów.

Układamy indywidualne i prawidłowo zbilansowane diety, które zapewnią organizmowi odpowiednią ilość energii oraz dostarczą wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Diety komponowane są z produktów ogólnodostępnych i oparte są na aktualnych zaleceniach Instytutu Żywności i Żywienia oraz na najnowszych badaniach naukowych.

Dążymy do tego, aby pacjent nie traktował diety jako kurację odchudzającą, ale zmienił swój sposób żywienia i nabrał zdrowych nawyków żywieniowych od których zależy nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

Jeśli więc chcesz w sposób naturalny i bez efektu jo-jo zgubić zbędne kilogramy, cierpisz na choroby dietozależne, Twoja dieta jest monotonna i mało urozmaicona, a zmęczenie i stres są nieodłącznymi towarzyszami w zmaganiach z codziennością - zapraszamy do naszej Poradni.

Z nami przekonasz się, że prawidłowo zbilansowana dieta, dostosowana do indywidualnych potrzeb i upodobań każdego pacjenta może być nie tylko zdrowa ale i smaczna.


Konsultacja z dietetykiem medycznym pomoże Ci osiągnąć cel. Nie zwlekaj, umów się na wizytę już dziś!

Porady udzielane są przez specjalistę ds. żywienia człowieka, dietetyka, absolwenta dietetyki na SGGW w Warszawie, który stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach.

Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie oraz otaczamy go szczególną opieką. Pamiętaj, że Twój styl odżywiania wpływa na Twoją przyszłość, bo właściwa dieta i aktywność fizyczna mogą zagwarantować zdrowie i witalność.

Nasze usługi z zakresu doradztwa żywienia i edukacji żywienia skierowane są do:
- osób z nadwagą i otyłością
- osób z niedowagą lub wyniszczonych chorobą
- osób cierpiących na choroby dietozależne: cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, miażdżyca, hiperlipidemia, dna moczanowa, nowotwory, osteoporoza
- osób zdrowych, chcących prowadzić zdrowy tryb życia i ustrzec się przed chorobami dietozależnymi
- kobiet przygotowujących się do ciąży, w okresie ciąży, laktacji, klimakterium oraz tych, które chcą wrócić do formy po porodzie
- osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi
- osób uprawiających sport
- placówek oświatowych i medycznych
- klubów fitness.